Two workers in uniform

W czym się specjalizujemy

Przede wszystkim uwielbiamy naszą pracę i kontakty z Klientami. Ponad 15-letnie doświadczenie w branży stolarki okiennej pozwoliły nam dokładnie poznać Wasze potrzeby, oczekiwania i wątpliwości – dlatego właśnie najważniejszą cechą naszej działalności jest połączenie wybitnej jakości produktu z niespotykaną do tej pory przed i po sprzedażową obsługą Klienta. Nazywamy ją „obsługą na zawsze” i oferujemy ją każdemu w standardzie. Decydując się na nas zyskujesz pewność, że dokonany zakup jest najlepszym możliwym wyborem, a nasza obsługa stoi na równie wysokim poziomie. Pozwól nam się zaskoczyć.

Grupy montażowe

Każda grupa montażowa firmy ACS posiada certyfikat GERDA. Zawsze dbamy o mienie Klienta, dlatego dokładnie zabezpieczamy miejsce pracy, sprzątamy podczas i po wykonaniu zlecenia, a każdy montaż wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną. Wszystkie te elementy skutkują poleceniami od zadowolonych Klientów – takie właśnie polecenia stanowią najlepsze referencje naszej fachowości.

Glazier working

Jak pracujemy?

Aby w pełni zdiagnozować Twoje potrzeby i oczekiwania i w oparciu o nie móc dobrać najlepsze z możliwych rozwiązania, opracowaliśmy ścisły model współpracy z Klientem. Pozwala on nam wyeliminować wszystkie wątpliwości i zastosować takie rozwiązania, które będą nie tylko optymalne dla naszych realizacji, ale też nie przysporzą Ci kłopotu i dodatkowych kosztów podczas dalszych etapów realizacji inwestycji.

Czego możesz się po nas spodziewać? Oto 10 kroków do rzetelnej realizacji Twojego zlecenia:

  1. Pierwszy kontakt – najwygodniejszy dla Ciebie: telefoniczny, czy na budowie?
  2. Propozycja kompleksowych rozwiązań z naszej oferty i dobór do wyceny tylko tych, które Cię zainteresują.
  3. Wstępna wycena na podstawie omówionego zestawienia lub projektu budowlanego.
  4. Naniesienie poziomu „0” – jego wyznaczenie jest kluczowe dla późniejszej wysokości całej stolarki okiennej i drzwiowej oraz wysokości np. blatów kuchennych i parapetów. Na tym etapie sprawdzamy również poprawność wbudowania nadproży oraz poziomów na budowie.
  5. Aktualizacja oferty – ostateczna i wiążąca wycena realizacji.
  6. Nasze spotkanie w sprawie omówienia i podpisania umowy.
  7. Realizacja zamówienia – ustalenie spodziewanego terminu wykonania.
  8. Profesjonalny montaż.
  9. Opieka po sprzedażowa.
  10. Doradztwo na dalszych etapach budowy – możemy polecić Ci sprawdzone i rzetelne ekipy, jeśli tylko zechcesz.

15 years experience gold label, vector illustration

Trusted icon

15 lat

DOŚWIADCZENIA

ponad 3 000

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

prawie 15 000

ZAMONTOWANYCH OKIEN, DRZWI, BRAM I ROLET

0

SPRAW W SĄDZIE

Referencje

Kilkuletnia współpraca pozwoliła nam poznać firmę ACS z bardzo dobrej strony, m.in rzetelności, terminowości oraz jakości wykonywanych robót, a także od strony profesjonalnego serwisu.

I’ve been happy with the services provided by Construction LLC. Scooter Libby has been wonderful! He has returned my calls quickly, and he answered all my questions.

Zlecone przez nas prace Firma wykonała rzetelnie, fachowo i terminowo zgodnie z zawartymi umowami. Rekomenduję Firmę ACS Jajuga Robert jako godną zaufania klienta.

Zapytaj nas o ofertę dla swojego domu

Pracujemy na systemach najlepszych producentów